Blog
11. 11. 2020

EXKLUZIVNÍ KALENDÁŘ TRAIL-BUSTERS 2021: OBJEDNÁVKY SPUŠTĚNY TEĎ

Luxusní velkoformát, špičkový prémiový tisk, vysoká gramáž, výběr z unikátních fotek, limitovaný náklad jen 250 kusů. To je už deváté vydání nejexkluzivnějšího bikového kalendáře v Česku.

 

SPECIFIKACE

Opět jsme vsadili na prakticky nejluxusnější možné řešení. Velkoformát A2 - to jsou 4 velké sešity matematiky vedle sebe - v podstatě plnohodnotný obraz na stěnu. Tiskneme na křídový papír vysoké gramáže. A hlavně - i letos jsme díky spolupráci s renomovanou tiskárnou ZSTUDIO zajistili prémiovou, na přípravu náročnou a cenami ověnčenou technologii tisku Hi-Fi, díky které jsou barvy živější a hlubší než klasický tisk. I když se jedná o dražší řešení, cenu držíme stejnou jako v předchozích letech. I letos uděláme maximum pro to, abychom stejně jako každý rok stihnuli dodání pod vánoční stromeček (i na Slovensko).

 

OBSAH

Hory, traily, lesy, hřebenovky. Akce, krajinky i romatická zátiší. Už tradičně jsem vybíral 12 nejlepších fotek z celého roku, tak aby byly maximálně různorodé. Řada z nich nebyla ještě nikde a nikdy publikovaná. Cílem bylo vytvořit něco, co vás nakopne zvednout se ze židle a vyrazit vstříc novým zážitkům. Letos kvůli covidové polízanici dostaly větší prostor domácí lokality, nechybí ale ani tradičně fotogenické alpské spoty. Nechybí kalendárium a decentní prostor pro plánování vašich bikových výjezdů.

 

CENA

Cenu kalendáře držíme i přes dražší technologii stejnou jako v předchozích letech - 595 Kč.

 

ZASLÁNÍ

Po loňské velmi dobré zkušenosti opět vsázíme na Zásilkovnu. Drtivá většina výdejen díky vládní výjimce normálně funguje i v době nouzového stavu.

+ 125 Kč doručení na Zásilkovnu, balné / platba předem

+ 165 Kč doručení kurýrní službou na adresu, balné / platba předem

+ 0 Kč při osobním předání/vyzvednutí (Staré Město (Zlínský kraj) nebo Uherské Hradiště)

Poslání na SLOVENSKO, POLSKO a další země na dotaz:

Cena kalendáře 24 E + 6E při platbě předem na SK účet nebo PayPal

 

JAK OBJEDNAT

  1. Vyplňte objednávkový formulář ZDE
  2. Potvrdím vám přijetí objednávky a pošlu pokyny k platbě.
  3. Jakmile dorazí kalendáře z tiskárny a platba od vás, posílám kalendář + mail o jeho odeslání.

V případě dotazů pište na petr.slavik@trail-busters.cz